top of page
badge lm.jpeg

Spolupráca

Spolupráca s Lebo Mädveď

Spolupráca je široký pojem, aj pre nás. Preto sme túto sekciu rozdelili do viacerých kategórií ako vyzerajú naše spolupráce a ako vieme pomôcť vám. Tak ako bude vyzerať spolupráca s nami?

Školy

Ak hľadáte interaktívne učebné pomôcky, ktoré zaujmnú.

Tímbildingy

Ak si myslíte, že naše produkty sú fajn zábava pre všetkých kolegov.

Firmy

 Ak túžite po vlastných produktoch v štýle Lebo Mädveď.

Hry na mieru

Ak chcete niečo úplne nové, čo sme tu ešte nemali.

Distribúcia

Ak vlastníte obchod a chcete naše produkty v ňom predávať

Zaujalo Vás niečo, prípadne ste nenašli čo hľadáte?

Ozvite sa nám na info@lebomadved.sk a určite spolu niečo vymyslíme.

Školy

Školy a vzdelávacie inštitúcie

Najčastejšia spolupráca so školami, či už materskými, základnými, strednými, vysokými, jazykovými, špeciálnymi a tak ďalej, prebieha formou odkúpenia našich produktov vo vyššom množstve. V prípade, že ste škola, alebo vzdelávacia inštitúcia a radi by ste naše produkty využili na vzdelávanie iných, napíšte nám na info@lebomadved.sk a radi vám poskytneme zľavu. Ak ale máte svoj vlastný nápad na novú hru, môžeme vám ho pomôcť zrealizovať. Viac o realizácii nových hier nájdete tu.

montessori.jpeg

Montessori školy a škôlky

Naše hry sú skvelou pomôckou do každej škôlky a školy, ktorá je založená na montessori princípoch. Materské školy majú napríklad  v obľube naše Zveropucle či Mapucle Európa.  

skoly1.jpeg

Pre základné a stredné školy vyrábame vzdelávacie Mapucle, ktoré učí geografiu a jej súvislosti hravo. Obľúbené sú Mapucle Slovensko okresy,  Európa, Afrika, či celý svet. Ponuku Mapuclí si môžete prezrieť tu

422942192_826223966185532_4056492106334235867_n.jpg

Exkurzie do ateliéru Lebo Mädveď

Radi privítame vašu školu, či škôlku na exkurziu k nám, kde Vám ukážeme naše produkty a deti si môžu zahrať všetky naše hry. Sídlime na Račianskej 78 v Bratislave. Budeme radi, ak sa nám ozvete. 

Tímbildingy

Tímbildingy, podujatia a požičanie hier

Osobná skúsenosť s hrami je cennejšia ako len pasívne počúvanie o nich. Rozhodli sme sa sprístupniť naše hry čo najväčšiemu množstvu ľudí. Preto ich ponúkame na rôzne tímbuildingy, firemné eventy alebo iné podujatia. V prípade, že máte záujem si naše hry požičať, napíšte nám o tom na info@lebomadved.sk a pošleme Vám cenovú ponuku.

O2 CUP SAMORIN (1).jpg

Tímbilding

Plánujete tímbilding? Chcete rozvíjať spoluprácu a kooperáciu v tíme a zároveň sa aj zabaviť? Budujte tímového ducha s hrami Lebo Mädveď.

O2 CUP (1).jpg

Chceli by ste si vyskúšať naše hry na evente, v škole, alebo len tak? My vám ich s radosťou požičiame.

profesia days.jpeg

Podujatia

Potrebujete zmysluplný program na vaše podujatie? Zapojte naše hry do programu a o zábavu máte postarané.

Spolocnsti

Spoločnosti, firmy, inštitúcie a verejný sektor

Hry môžu mať prospešné účinky nielen pre jednotlivcov, ale aj pre kolektívy a organizácie. Naším cieľom je sprístupniť naše hry čo najväčšiemu spektru klientov, bez ohľadu na ich oblasť činnosti. Môžeme spolu obrandovať naše hry, vytvoriť nové hry na základe vašich požiadaviek, alebo pripojiť naše hry k vášmu tímbildingu. Napíšte nám na info@lebomadved.sk a môžeme sa spolu porozprávať o najvhodnejšej forme našej spolupráce. 

IMG_9962-retus_edited.jpg

Branding

Či už si zvolíte naše existujúce produkty s vlastným brandom alebo spolu vymyslíme nový produkt, Lebo Mädveď je záruka spokojnosti.

IMG_0029.jpg

Zo všetkého máme najradšej nové výzvy. Naše hlavy prekypujú kreatívnymi nápadmi a na základe vašich požiadaviek vám vyrobíme hru podľa vašich predstáv.

Grape (1).jpg

Tímbilding

Ak hľadáte inovatívne spôsoby ako posilniť tímovú spoluprácu a vytvoriť nezabudnuteľné zážitky pre váš kolektív, naše hry sú tou správnou voľbou.

Hry na mieru

Hry na mieru

Naše hry vyrábame z radosti, dbáme na orginálny dizajn a pridanú hodnotu vo forme vzdelávacieho rozmeru. S úctou k remeslu sa snažíme priniesť kvalitné produkty šité na mieru podľa vašich požiadaviek. Či už si zvolíte naše existujúce produkty obrandovať, alebo spolu vymyslíme nový produkt, s nami máte záruku spokojnosti. Napšíte nám o vašich predstavách na info@lebomadved.sk.

Seeds.jpg

Branding

Hľadáte darčeky pre vašich firemných partnerov, či zamestnancov? Obrandujeme Vám naše hry alebo vyrobíme darčeky na mieru podľa vašich predstáv.

IMG_9997-e.jpg

Podporte vaše podnikanie prostredníctvom hry. Tématicky nemožné? S nami je všetko možné.

311596643_810594883547347_8679728338608333456_n (1).jpg

Experimentálne hry

Chcete niečo jedinečné, čo hráčsky svet ešte nevidel? Máte predstavu, ale neviete to zrealizovať. Spolu to zvládneme.

Ditribúcia

Distribúcia

Máte svoj obchod, či už kamenný, alebo online a myslíte si, že by naše hry mohli zaujať vašich zákazníkov? Prijdajte sa k desiatkam obchodov po celom Slovensku a Česku.

 

Napíšte nám na info@lebomadved.sk a my vám pošleme našu ponuku s podmienkami.  

Radi s vami budeme spolupracovať!

bottom of page