top of page
IMG_9962-retus_edited.jpg

Hry na mieru

Prečo Lebo Mädveď?

Originálny spôsob obdarovania partnerov, zákazníkov alebo zamestnancov.

Kvalitný a trvácny produkt s pridanou hodnotou.

Podpora lokálnej firmy s ekologickou výrobou na Slovensku.

Profesionálny a individuálny prístup.

Naše hry vyrábame z radosti, dbáme na orginálny dizajn a pridanú hodnotu vo forme vzdelávacieho rozmeru. S úctou k remeslu sa snažíme priniesť kvalitné produkty šité na mieru podľa vašich požiadaviek. Či už si zvolíte naše existujúce produkty obrandovať, alebo spolu vymyslíme nový produkt, s nami máte záruku spokojnosti.

 

Napíšte nám na info@lebomadved.sk a spolu vytvoríme niečo skvelé.

Nové hy

Nové hry

Zo všetkého najradšej máme výzvy a naše hlavy prekypujú novými kreatívnymi nápadmi. Keď sa spojíme s niekým, kto má víziu na hru, darček, či produkt a hľadá návrh, či realizáciu, vznikajú fantastické veci. Nechajte sa inšpirovať príkladmi nižšie.

IMG_9997-e.jpg

Vďaka úzkej spolupráci vznikla séria hier zameraných na vzdelávanie študentov o vplyve módneho priemyslu pre rôzne inštitúcie vo V4. Všetky materiály si môžete pozrieť tu.

IMG_0029.jpg

Hra pre
Dračie dni

Pre Dračie dni sme na mieru navrhli a realizovali produkt pre deti. Hru si počas festivalu môžu návštevníci skladať, alebo aj kúpiť.

Ecomail_betlehem.jpg

Hra pre
Ecomail.cz

Klient Ecomail prišiel s jednoznačným nápadom na darček pre zamestnancov a klientov firmy, kde nám dodal kompletný grafický materiál. Našou úlohou boli konzultácie ku grafickým podkladom a realizovanie výroby produktu.

Zaujalo vás to? Máte už svoj nápad, či rovno aj návrh?

 

Napíšte nám na info@lebomadved.sk a spolu vytvoríme niečo skvelé.

Branding

Brandovanie našich existujúcich hier

Páčia sa vám naše hry a najradšej by ste na nich nič, alebo takmer nič nemenili? Toto je dokonalá možnosť pre firmy, ktoré vedia, že vhodný darček pre klientov, partnerov, či zamestnancov už existuje a netreba nič vymýšľať. Naše krabičky vieme spoločne pomeniť pridaním vášho loga, priania, vízií či ambícií. Na samotné produkty, napríklad pri Mapucliach, vieme vyznačiť vaše pobočky, obľúbené krajiny, mestá alebo čokoľvek si budete priať / želať.

IMG_9963.jpg

Mapucle Slovesnko Pre SOFTEC 

Spoločnosť Softec obdarovala svojich zamestnancov a klientov na Slovensku a v Česku upravenými Mapuclami. Na krabičke nájdete ich logo, prianie, niečo o firme a na mape sú vyznačené pobočky spoločnosti.

pelikan.jpg

Pre spoločnosť Pelikán sme vyrobili hry Mapucle Celý svet, ktoré použlili ako teambuildingové aktivity. Na krabičke aj na mape sme pridali ich logo.

Seeds.jpg

Európa a Slovensko
pre SEEDS NPO

Občianske združenie Seeds NPO prednášajú na školách po celom Slovensku. Vďaka projektu Vedieť viac mali možnosť obdarovať zapojené školy produktami Mapucle Slovensko okresy a Európa.  

Ďakujeme partnerom, ktorí vidia v našich hrách zmysel a chcú ich šíriť ďalej. Ak sa v tom vidíte aj vy a chceli by ste aby vaša firma, organizácia, či sektor mala takéto hry za svoje, nechajte si urobiť cenovú ponuku už dnes.

 

Stačí nám napísať na info@lebomadved.sk s požiadavkami, termínmi a množstvami. Budeme sa veľmi tešiť na spoluprácu. 

Experimety

Experimentálne hry

Stáva sa, že vymyslíme niečo veľkolepé. Niekedy je to iba náš sen, niekedy pomôžeme sen plniť iným. Niečo šialené, niečo fest pekné, niečo nečakané, niečo vzdelávacie, niečo dizajnové. Niečo, pri čom nie sú limity - priestorové, veľkostné, materiálové, občas aj finančné. Tu je pár príkladov na ktoré sme hrdí. 

Game of Ur at Homo Faber

Game of Ur
pre Homo Faber

V roku 2022 sme boli súčasťou medzinárodnej výstavy Arts and Crafts v talianskych Benátkach, kde sme na mieru vyrobili 3 luxusné verzie hry Game of Ur. Sú vyrobené z masívneho dreva a hracie políčka sú z mramoru.

Screenshot 2024-03-02 at 17.27_edited.png

Hry šité na mesto je kolekcia niekoľkých našich aj iných klasických hier, ktoré sú ušité z textilu v gigantických rozmeroch a slúžia ako experiment na verejných priestranstvách mesta.  Vznikol v spolupráci s projektom Mestocity.

2.jpg

Kovové
pexeso

Pexeso z kovu vzniklo ako darček pre zberateľa pexies. Je to netradičné spracovanie tejto klasickej hry vďaka jej materiálu a haptickosti kartičiek. 

Ako dizajnéri a tvorcovia radi vytvárame všetky druhy krásnych produktov pre rôznych ľudí. Milujeme myšlienku cenovo dostupných hier pre každého, ale rovnako nás priťahuje a fascinuje experimentálnejší a hlbší prístup k dizajnu.

Ak s nami máte záujem spolupracovať na dizajne hier na mieru, kontaktujte nás ešte dnes na info@lebomadved.sk. Radi s vami podrobnejšie prediskutujeme nápady a možnosti spolupráce.

bottom of page